Apartamenty Skarbka

Lokalizacja

APARTAMENTY Skarbka usytuowane są na skrzyżowaniu ulic Nowej i Skarbka, zaledwie 2 km od tarnogórskiego Rynku. Taka lokalizacja zapewnia wygodny i szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, a zarazem stanowi ustronne miejsce, charakteryzujące się zieloną okolicą, sąsiedztwem domków jednorodzinnych, z dala od miejskiego zgiełku.

O atrakcyjności lokalizacji naszych mieszkań świadczą ponadto niewątpliwe walory turystyczne okolicy ulic Nowej i Skarbka, które przecina popularny szlak rowerowy oraz bliskie sąsiedztwo jednego z największych aquaparków w regionie (oddalonego o niecały kilometr) oraz nowoczesnej hali sportowej.

Jednak, nie umniejszając wagi aktywnemu trybowi życia, największym atutem naszych apartamentów pozostaje niezaprzeczalnie nietypowy dla miejskiego krajobrazu widok pól i łąk oraz należącego do Kopalni Srebra skansenu maszyn parowych – jednego z zabytków techniki.

Połączenie walorów okolicznej przyrody, industrializmu wpisanego w lokalny krajobraz oraz dogodnej lokalizacji (uwzględniającej m. in. bliskość centrum i jednocześnie ustronne położenie naszych mieszkań a zarazem łatwy dojazd do wylotowych tras z miasta tj. ul. Gliwickiej i Obwodowej) znajduje swoje odzwierciedlenie w aranżacji  APARTAMENTÓW Skarbka.

Nowoczesna bryła, panoramiczne okna, przestronne tarasy i drewniane wykończenie całego kompleksu idealnie wpisują się w „zielonomiejski” krajobraz.

Przejdź do galerii

Apartamenty-Skarbka-Street-View

Apartamenty-Skarbka-Street-View-2